Rüyada korkup su içmek

Rüyada korkup su içmek kendisine şifa olacağına, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına, büyük bir maddi refaha kavuşacağına, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine, yükseleceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, yapılan yardımların karşılığının kısa zaman içinde alınacağına, borçların ve dertlerin biteceğine, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına, işlerinin bereket getirip, yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına, işinden uzaklaşacağına ve ekonomik rahatlığını kaybedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada korkup su içmek gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız stresi azaltmanıza yardım ediyor.

Rüyada korkup dua etmek girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine, sahte arkadaşlıklardan kurtularak çok daha kalıcı dostluklar edineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada korkup üzülmek ağız tadının ve moralin bozulacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada çok korkup kaçmak ailesinin geçimini sağlayamaz noktaya geleceğine, kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine alamet eder.

Rüyada korkup uyanamamak sorunların yakında çözüme kavuşacağına, hak yolundan uzaklaşacağına inancını kaybedip, kulluk görevini ihmale edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada korkup su içmek manevi ve ailevi sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, kendisini kötü hissettiği zamanların sona ereceğine inanılır.

Rüyada korkup titremek kazancını katbekat arttıracağına, büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada korkup kaçmak en pahalı evlerde oturacağına, bir bebek sahibi olunacağına ya da evlilik konusunda bir adım atılacağına ve büyük bir huzura erileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada korkup kurtulmak beddua ve ah alacağına, iyi huylarını, ahlakını, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine, kendisini bir dedikodu malzemesi olarak bulacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.