Rüyada küçük cep telefonu görmek

Rüyada küçük cep telefonu görmek iş hayatında kazanılan başarılar sayesinde kısmetlerin artacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, hak yemeyeceğine, eşi ile büyük anlaşmazlıklara düşeceğine, eğitim hayat ile ilgili olarak bazı adımlar atılacağına, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına ve sevap işleyeceğine, hayallerine kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada küçük cep telefonu gördüyseniz:

  • Kendinize bile aşırı gelen kaprislerinizle çevreyi bıktırabilir, bir çok anlaşmazlığa sebep olabilirsiniz.

Rüyada küçük cep telefonu görmek sorunlu ve sıkıntılı bir şekilde ilerleyen bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, hayatı boyunca kazalı, belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada küçük küçük kedi yavrusu görmek kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, yardım ettiği kişilerden ihanet göreceğine işaret eder.

Rüyada küçük küçük bir sürü yılan görmek eline büyük fırsatlar geçeceğine, elde avuçta maddi açıdan bir şey kalmayacağına işarettir.

Rüyada cep telefonu anne babanın bu sayede mutlu olacağına, durulacağına ve böylelikle huzurun geleceğine yorulur.

Rüyada küçük küçük patates görmek zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine, emeğinden hayır göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada küçük küçük yumurtalar görmek yaptıkları her işte emeklerinin karşılığını en güzel şekilde alacaklarına, ahiret hayatlarının da güzel olacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada küçük küçük balıklar görmek uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, kişinin tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine yorulur.

Rüyada küçük küçük kuşlar görmek kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına, çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına, çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.