Rüyada kurana el basarak yemin etmek

Rüyada kurana el basarak yemin etmek yüzünün güleceğine, hayatından razı geleceğine, gönlünce bir yaşamı olacağına, kötü günlerinin biteceğine ve güzel günler yaşayacağına, işlerin günden güne daha kötü bir duruma düşeceğine ve rahatsızlık yaşanacağına, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine  ve büyük bir sabır göstererek zora girmiş bir işin yoluna sokulacağına, işlerinin yolunda gideceğine, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, dertlerin ve zorlukların da biteceğine, rüya sahibinin azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine, söylentiyi çıkartan kişileri araştırmaya başlayacağına yorulur.

Rüyada kurana el basarak yemin etmek gördüyseniz:

  • Gerçeklere bağlı kalmanız gerekiyor.

Rüyada kurana el basarak yemin etmek karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine, sistemli bir şekilde işleyen bir projede yaşanacak bir aksilik yüzünden işlerin rayından çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada kuranı kerime el basarak yemin etmek yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yemin edip kurana el basmak bir sebeple çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine, kötü düşünceler ve kötü planlar içinde olan kimselerin varlığına yorulur.

Rüyada kurana el basıp yemin etmek iş güç sahibi olacağına, duygu ve düşüncelerine değer vermeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kurana yemin etmek hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, yaşamının uzun olacağına, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine delalettir.

Rüyada birine kurana yemin ettirmek maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine, tabiatı kötü olan kişiye alamet eder.

Rüyada birinin kurana el basıp yemin etmek evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, kendisine bu süreç içinde maddi ve manevi açıdan destek veren, inancını yitirmeyen tanıdıklarına şükranlarını ileteceğine delalettir.

Rüyada kurana el basıp yemin etmek diyanet aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına, onunla daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına, iyi geçineceğine, muradına ereceğine ve deyim yerindeyse hayatının altın çağını yaşayacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments