Rüyada yemin edip kurana el basmak

Rüyada yemin edip kurana el basmak büyük çaba sarfedeceğine, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine bu sayede manevi olarak da huzurlu olacağına, kem gözlerden ve nazardan korunacağına, ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına, sorunların tatlıya bağlanacağına, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine, kısa süreli hastalık yaşamasına, arkadaşlardan birinin sıkıntı yaratacağına, haneye bazı kötü niyetli kişilerin gireceğine, bereketli bir döneme girileceğine inanılır.

Rüyada yemin edip kurana el basmak gördüyseniz:

  • Fazla bonkör veya fazla iyi tavırlarınız karşı taraf tarafından suistimal edilebilir.

Rüyada yemin edip kurana el basmak çevresinde sözü geçen, saygın biri olacağına, tabiri caizse ağız tadından olacağına delalettir.

Rüyada kurana el basarak yemin etmek çok daha iyi ve daha başarılı bir döneme gireceğine, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine işarettir.

Rüyada kurana el basıp yemin etmek özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, arkasından gıybet edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kurana yemin etmek özellikle ticaretten yana hak ettiğini alamayacağına, kazandığı bu başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada birine kurana yemin ettirmek zarar edilen çalışmaların kazanç getirir hale geleceğine, stres ve sıkıntı gibi durumlarla sık sık karşı karşıya kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kurana el basıp yemin etmek diyanet çok büyük üzüntü yaşayacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin kurana el basıp yemin etmek böylece hayatının kolaylaşacağına, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada yemin edip ağlamak sevap işleyeceğine, güzel gelişmeler yaşanacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments