Rüyada kurbağa yakmak

Rüyada kurbağa yakmak büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine, üzüntülerin ve tartışmaların uzun bir zaman süreceğine, daha zengin ve refah bir hayat süreceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine ve kardeşlerin birbirine daha çok bağlanacağına, sıkıntısı olanın ferahlığa çıkacağına, hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına, işsizin iş bulacağına, rüyayı gören kişinin, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, hayır dualarına nail olacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına, ondan kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada kurbağa yakmak gördüyseniz:

  • Evinizde bazı istenmeyen misafirleriniz olabilir.

Rüyada kurbağa kesmek henüz olgunlaşmamış bir kişi ile beraber olunacağına, çalışmalarının dikkatleri üstüne çekmesi sonucu büyük miktarda paraya sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kurbağa diyanet bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, birlikte çeşitli işlere girileceğine ve işin sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına rivayet eder.

Rüyada kurbağa kovalaması gönül ilişkilerinizde mutluluğa ereceğinize , kendi başına ayakta durmakta zorluk çekmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada görülen kurbağa huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, yaşayacağı güzel günlerin de çoğalacağına işarettir.

Rüyada kurbağa ölmesi atılan her adımda hayırlı yollara girileceğine, verdiği sözleri yerine getireceğine, kendi işine sahip olacağına delalettir.

Rüyada kurbağa yakmak işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve hayatına sakinliğin hâkim olacağına, maddi ve manevi zarara uğranacağına yorulmaktadır.

Rüyada kurbağa eti görmek sıkıntıların ve zorlukların günden güne daha da artacağına, yapılan bu hamleden ötürü iş ve aile hayatındaki kişilerden ağır eleştiriler geleceğine, rüya sahibinin kendisini kötü hissetmesine sebep olan bu olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına yorulmaktadır.

Rüyada kurbağa öldürmek mal ve para yönünden büyük bir zarara uğrayacağına, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın da artacağına rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments