Rüyada kuru kayısı yıkamak

Rüyada kuru kayısı yıkamak hayal kırıklığı yaşayacağına, parasal krizler yaşanacağına, ağız tadının kaçacağına, amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine, bilgili, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, makam sahibi olacağına, bazı konulardaki tavır ve davranışlarınızdan dolayı pişmanlık yaşayacağınıza, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine, yaşadığı olaylardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, o kimse tarafından kalbinin kırılacağına, kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine yorulur.

Rüyada kuru kayısı yıkamak gördüyseniz:

  • Rekabet veya mücadele gerektiren ortamlar sizi korkutmayacak.

Rüyada kuru incir ve kuru kayısı görmek şifaya kavuşacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, başarısının önündeki engellerin kalkacağına, mutluluğunun da hayat boyunca süreceğine, parasal olarak sorunlu olacak bir iş yapılacağına alamet eder.

Rüyada kuru üzüm kuru kayısı görmek çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, düşmanınızın sizinle uğraşamayacak kadar güçsüz olduğuna rivayet etmektedir.

Rüyada kuru kayısı pişirmek neşesinin ve ağız tadının kaçacağına, yeni projeler için kaynak elde edeceğine, zenginliğe sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada kuru kayısı dağıtmak dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına, bir sebeple kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına, bu atılımların kendisini çok sıkıntılı durumlardan kurtaracağına ve büyük bir değişim geçireceği bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kuru kayısı almak başarıya ulaşacağına, en son atacağı bir adımdan ötürü maddi olarak bir kişi ile tartışmaya gireceğine tabir olunur.

Rüyada kuru kayısı yıkamak çevresi ve toplum tarafından takdir alacağına, sıkıntılı durumların yakın zaman içinde son bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kuru kayısı ve kuru incir görmek kendisini iyi hissedeceğine, büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına ve iş ile ilgili olarak hayal ettiği herşeyin suya düşeceğine delalet eder.

Rüyada kuru kayısı ve üzüm görmek sevinç ve mutluluk dolu günler yaşanacağına, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.