Rüyada kuru incir ve kuru kayısı görmek

Rüyada kuru incir ve kuru kayısı görmek sorunların eş, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine, zor zamanlar yaşanacağına, iyi huylar edineceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulmasına yardım edeceğine, malında azalmaya, anne ve babanın tartışmasına tanık olunacağına, iş kaybı yaşanacağına, şansın bir türlü dönmeyeceğine, en fazla hayatını belli bir standartta sürdüreceğine, eş ve çocuk sıcaklığını tadacağına, sıkıntı çekilen olayların kısa süre içinde çok sorun yaratacağına inanılır.

Rüyada kuru incir ve kuru kayısı gördüyseniz:

  • İş hayatınızda veya duygusal yaşamınızda olumlu gelişmeler var.

Rüyada kuru incir ve kuru kayısı görmek insanlar arasında büyük itibar kazanacağına ve insanlardan hürmet göreceğine, ekmeğinin ve gelirinin kesileceğine delalettir.

Rüyada kuru kayısı ve kuru incir görmek dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine, durumun değişmesine tabir olunur.

Rüyada kuru kayısı ve incir görmek dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kuru üzüm kuru kayısı görmek hane halkını çok mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak bir haber alınacağına, özellikle rakiplerine karşı büyük galibiyetler elde edeceğine inanılır.

Rüyada kuru kayısı ve kuru üzüm görmek günden güne sorunlarının artacağına, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kuru incir kuru üzüm görmek hedefine ulaşmak için sebat edeceğine, özlemlerini bitireceğine rivayet eder.

Rüyada incir görmek kuru incir eline geçen paraları tutamayacağına, kötü bir duruma düşürüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kuru kayısı yıkamak para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına, ruhlarına mevlit okutacağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments