Rüyada mavi kavun görmek

Rüyada mavi kavun görmek çıkış kapısı bulunamadığı için ruhsal bir bunalım geçirileceğine, dünyanın nimetlerinden de daha fazla faydalanabileceğine, aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine, yeni bir konuda bazı kararlar verileceğine, borçlu olunan bir kişiye uzunca bir süreden beri yapılamayan ödemeler için stres yapılacağına, sorunların elbirliği ile aşılacağına, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, elinde bulunan imkânlar ile çok seveceği bir hayata merhaba diyeceğine, muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mavi kavun gördüyseniz:

  • Tekrar bağlantı kurmanız durumunda eski bir ilişkiniz size üzüntü verebilir.

Rüyada mavi kavun görmek hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, kendisinin aleyhinde veya arkasından işler çeviren kişileri tek tek tespit ederek gerekeni yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada kavun tarlasında kavun toplamak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, başının belaya girmeyeceğine, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına tabir olunur.

Rüyada kavun tarlasında kavun yemek hayırlı bir kısmet ile evlenileceğine, kazancın daha da artacağına, eline büyük fırsatlar geçeceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine ve rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada iki kavun görmek çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine ve bazı tartışmalar yaşanacağına, zor zamanlar geçirileceğine, maddi ve manevi olarak rahat geçirilen bir dönemin biteceğine ve birçok konuda çok sancılı bir dönemin başlayacağına rivayet eder.

Rüyada ala kavun görmek tabiri caizse dişinden, tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına, keyfini, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kavun suyu kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, işlerinden belirsizlik olacağına delalet etmektedir.

Rüyada muz kavun görmek elindeki işi birçok kişiye sevdireceğine, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, ancak daha sonra yaşanacak bazı tatsız olaylar ve karşılaşılacak kötü bir durumdan ötürü her şeyin farkına varacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kavun alma iyi niyetli görünen kişilerin ilişkinize müdahale etmeye çalışarak aranızı açmaya çalışacağına, kişinin başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları yaşayacağı buna mukabil sevdiğinden yana hayır göreceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments