Rüyada mor sümbül koklamak

Rüyada mor sümbül koklamak ev huzurunun ve bereketinin gün geçtikçe daha da artacağına, daha iyi bir eve çıkılacağına, herkesin istediği şeye kavuşacağına, aile bireyleri arasındaki bağın her geçen daha sağlam bir hal alacağına ve çok mutlu, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine, kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine, yaşamda arzu ettiği ne varsa gerçek olacağına, hayatına yeni bir yön vereceğine, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada mor sümbül koklamak gördüyseniz:

  • Pek çok olay, konu veya insan sizi heyecanlandırıyor veya merak uyandırıyor olabilir.

Rüyada sümbül daha yeni ve işlerinde çok iyi yerlere gelmiş insanlar ile tanışacağına, iyi niyetlerinin karşılığını göremeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sümbül çiçeği elinin bolluk ve bereket göreceğine, emeklerinin karşılığını alacağına delalet eder.

Rüyada sümbül koparmak aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, onları gerektiği gibi değerlendiremeyeceğine delalet eder.

Rüyada mor sümbül koklamak çok iyi mevkilere götürecek çalışmalara imza atılacağına, hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine tabir olunur.

Rüyada sümbül efendiyi görmek hatta gerekirse bu uğurda herkesi karşısına alarak yine her şeyi arkasında bırakmayı dahi göze alabileceğine, kendisine olan özgüveninin de artacağına tabir olunur.

Rüyada sümbül çiçeği koklamak ayrıca çok kötü olaylar yaşanacağına, bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına ve gerek yakın arkadaşların ve gerek akrabaların karşı çıkacağı bir işin içine girileceğine, hayırlı bir kısmet ile çok güzel bir evliliğe adım atacağına delalet etmektedir.

Rüyada sümbül topladığını görmek evlendikten sonra çok mutlu olunacağına, hayal edilen şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada mor sümbül ağacı görmek rüya sahibini üzmeyi planlarken tam tersine yüzünü güldüreceğine, hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine, bu gücü sıkıntıların ve sorunların çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözülmesi için kullanacağına alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments