Rüyada mor yelpaze görmek

Rüyada mor yelpaze görmek lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, evine bakkaldan alınmış yiyecek maddeleri getirmesi umduğu bir işin gerçekleşeceğine, sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına, bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine, doyasıya hasret gidereceğine, atılıma geçeceğine, herkesin önünde olacağına, değişen şartlara hızlı bir şekilde ayak uydurulacağına, bir sebeple bir dönem üzüleceğine ve mutsuz olacağına delalettir.

Rüyada mor yelpaze gördüyseniz:

  • Parasal konulara yönelik daha farklı beklentiler içine girmeniz mümkün.

Rüyada mor yelpaze görmek çok önemli bir sağlık sorunu olmadığı için kısa sürede ortadan kalkacağına, karlı işlere gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah yelpaze görmek kendisine hayat neşesi veren insanlarla daha sık görüşeceğine, girdiği her işte çok başarılı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada mavi yelpaze görmek çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, karanlık kişilerle muhatap olacağına tabir olunur.

Rüyada yelpaze güç ve kudret kazanacağına, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine delalettir.

Rüyada beyaz yelpaze görmek konfor içinde olacağına, borçlarını ödeyeceğine, ortak olarak bazı kişiler ile bazı çalışmalara gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeşil yelpaze görmek rüya sahibinin rahatlığa kavuşacağına, ancak daha sonra gerçekleştireceği başarılı çalışmalar sayesinde işlerinin daha iyileşeceğine delalettir.

Rüyada büyük yelpaze görmek kişinin başkasının yardımı ile yerden kalktığını görmesi ise başkalarından yardım almadan konum ve para sahibi olamayacağına, bol kazançlı günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada kırmızı yelpaze görmek ağız tadının bozulmayacağına, sorunların ardı ardına ortaya çıkacağına, sorunlu bir kişi ile kurulmuş olan ortaklıktan ötürü günden güne daha büyük bir darboğaza düşüleceğine tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.