Rüyada ok attığını görmek ne demek

Rüyada ok attığını görmek ne demek başarı getirecek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanılmasını sağlayacak bir karar verileceğine, bilmediği bazı gerçekleri öğreneceğine, hem de turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine, kendisine karşı kötü sözler sarfedileceğine, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine, çok büyük ve hayırlı bir karar alınacağına, yaşanan bazı sorunlara çözüm bulmak amacıyla uzunca bir yolculuğa çıkacağına, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına inanılır.

Rüyada ok attığını görmek ne demek gördüyseniz:

  • Metafizik konulara ilgi duyabilirsiniz.

Rüyada kep attığını görmek işsiz kalmaya, alınganlıkların hasıl olacağına işaret eder.

Rüyada söz attığını görmek huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, kendi içindeki gücü keşfedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada taş attığını görmek talihinin ve kısmetinin açık olması sayesinde elinin bolluğa kavuşacağına, haksızlığa uğranacağına ve haneye ayrılık gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada anahtar attığını görmek düşmanlardan ve rakiplerden kurtulmanın yollarının bulunacağına, dostlarını da iyi seçeceğine tabir olunur.

Rüyada odun attığını görmek haksızlık ve nankörlük göreceğine, eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kahkaha attığını görmek insanları kıracağına, hayatındaki bazı kötü ve hayırsız kişiler yüzünden sorunlu durumlar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada köpeğin taş attığını görmek zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına yorulur.

Rüyada kurşun attığını görmek kişinin çoğu kendi davranışlarından kaynaklanan bu durum için çözüm bulmak yerine kabullenip kendini daha da geri çekeceğine, şansının kendisinden yana gideceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments