Rüyada ölen kocayla telefonda konuşmak

Rüyada ölen kocayla telefonda konuşmak hayatının akışının bambaşka bir yöne doğru ilerleyeceğine, yaşanan yokluğun biteceğine, her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına, çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına, işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine, çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına, sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, evlilikle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına inanılır.

Rüyada ölen kocayla telefonda konuşmak gördüyseniz:

  • Aşırı masraflardan kaçının.

Rüyada ölen kocayla telefonda konuşmak işlerini hayırlı bir şekilde ilerleteceğine, haksızlık edeceğine alamet eder.

Rüyada kocayla telefonda konuşmak gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına, olur mu olmaz mı diye düşünmeden fevri davranacağına, kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada küs kocayla telefonda konuşmak ayağının tökezleyip, işlerinin aksayacağına, ona ön ayak olacak kişilerin karşısına çıkacağına işarettir.

Rüyada kocayla telefonda tartışmak iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, kötü duygularını yeneceğine ve huzurlu olacağına işarettir.

Rüyada ölen kocayla konuşmak dünya nimetlerinden fazlası ile nasipleneceğine, geçim derdine düşmeyeceğine, yokluk nedir bilmeyeceğine ve hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına, kalbinin temiz olması, niyetlerinin de hayır taşıması sayesinde karşısına aksiliklerin, kötülüklerin, kaza ve belaların çıkmayacağına alamet eder.

Rüyada ölen kocayla cinsel ilişkiye girmek makam edineceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, zor zamanların geride kalacağına ve sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölen kocayla yatmak mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına, hayırlı kapıların açılacağına delalettir.

Rüyada ölen kocayla öpüşmek mülk sahibi olacağına, hayır getirecek işlere girileceğine, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nezıra

Rüyanda 7 ay oldu öleli birden telefonun çalıyor açıyorum bakıyorum o bana parayı almamı söylüyor sesi kısık yorgun birşey mı var dıyorum benı düşündüğünü başının ağrıdığını bende ona herşey iyi sen bizi merak etme diyorum sonra komşun yemek hazırlamış oğlum gelinin ve bebeği miz kızım bırde yabancı bir yemek yıyoruz o sırada evimize temiz konsol un üstüne su geliyor ve ben anahtarla akmasını kesiyor bu arada yüzüğün var taşlı onu eşimin olduğunu kaybetmeme olduğunu söylüyon bır kadın avukat mış bıze bır şeyler söylüyor bende oğluma iş yeri açıcsm dıyon kızımın da evmi alıcak ışın hayırdır sabah niyetlerin olsun iyişallah