Rüyada ölmüş birinin sana mesaj atması

Rüyada ölmüş birinin sana mesaj atması maddi ve manevi olarak gücünü kaybedeceğine, bir sebeple iş yapılan kişi ile aranın açılacağına, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine, mutluluktan havalara uçulacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine, kişinin rahatının ve keyfinin yerine geleceğine, hedeflerine ve amaçlarına ulaşacağına, onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına, aile hayatı içinde rahat edeceğine, kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına delalet eder.

Rüyada ölmüş birinin sana mesaj atması gördüyseniz:

  • Belli bir hedefinize veya amacınıza ulaşmaya çalışırken ufak tefek aksilikler yaşayabilirsiniz.

Rüyada ölmüş birinin sana mesaj atması dertlerin biteceğine, sorunların aşılacağına, olaylı günler geçireceğine, iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin birinin sana mesaj atması birikimleri ile araba veya ev gibi bir yatırım yapacağına, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, kendini uzun uzun tenkit edeceğine inanılır.

Rüyada birinin sana mesaj atması hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına, başarısız olacağına, kötü günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada küs olduğun birinin sana mesaj atması kişinin her zaman sosyal biri olacağına, girdiği ortamlarda da hep ilgi odağı haline geleceğine, bir sebeple kendisini üzen ve sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin mesaj vermesi mesleğindeki engellerin ortadan kalkacağına, yollarının açılacağına, beklentilerinin, amaçlarının, hedeflerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine, yapılan çalışmalardan ötürü büyük borçlar altına gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin sana tükürmesi kendisini güçsüz ve kimsesiz hissedeceğine, işlerinin çok iyi bir kişi ile tanışması sayesinde mutlu bir şekilde devam edeceğine, sorun olarak canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada ölmüş birinin sana gel demesi ilerleyeceğine, bilgi sahibi olacağına, bir dönemi kazançlı, mutlu ve sağlıklı geçiriyorsa, diğer dönemini de mutsuz, hasta ve zor geçireceğine alamet eder.

Rüyada ölmüş birinin sana el sallaması mutlu, huzurlu günlerin uzaklaşacağına, mesleki başarı yakalamak adına pek çok kursa katılacağına, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments