Rüyada ölü birinin suratına tükürmesi

Rüyada ölü birinin suratına tükürmesi onunla yaşamını birleştireceğine, hayaline kavuşacağına, hastalıkların şifa bulacağına, maddi ve manevi sorunların allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, yardıma muhtaç insanların yardım göreceğine, bir sebeple çok üzüntü duyulacağına, rahat bir döneme gireceğine, sevilen birinin başına gelen felaketlerden dolayı psikolojik olarak çok etkileneceğine, kötü yönde hareket edeceğine, nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına, insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine, uzun bir seyahate çıkılacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine rivayet eder.

Rüyada ölü birinin suratına tükürmesi gördüyseniz:

  • Zamanınızı doğru kullanmanız durumunda yeni maceralara atılabilirsiniz.

Rüyada ölü birinin suratına tükürmesi tartışmalı bir işe girileceğine, kazancın gittikçe azalacağına, rüyasında salatalık toplayan kişi kadın ise, temiz saf bir adamla evlenebileceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin suratına işediğini görmek alım gücünün artmasına, güzel sözler işitip, hayırlı haberler duyacağına yorulur.

Rüyada birinin suratına su atmak insanların öğütlerini dinlemeden yaşanacağına, özel hayatında heyecanlı ve mutlu zamanlar yaşayacağına, güleceğine işarettir.

Rüyada suratına su atılması çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına, derin bir oh çekip güzel günlere kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin suratına tükürmek sıkıntılarını ve sorunlarını teker teker çözüme kavuşturacağına, kişinin evliliğinde mutluluğun daim olacağına işaret etmektedir.

Rüyada insanın suratına tükürmek kendini beğenmiş ve biraz ters bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada annenin suratına tükürmesi can sıkıcı durumlarla karşılaşılacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına, hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada suratına tükürüldüğünü görmek yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine, kurulu düzeninin sürüp gideceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına, başarısız olacağına, rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri de kaybedeceğine işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.