Rüyada ölünün yüzünü görmemek

Rüyada ölünün yüzünü görmemek kendisini sorgulama gereği duyacağına, sıkıntılarının günden güne artacağına, sorunlarını bu sayede çözeceğine, evlense dahi borçlar nedeniyle daha evliliğinin ilk günlerinde bile stres içinde olacağına, kişinin gönül hoşluğuna kavuşacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, güzel, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına, yaptığı işlerden yana manevi huzur duyacağına alamet eder.

Rüyada ölünün yüzünü görmemek gördüyseniz:

  • Mora bozukluğu yaşamamalısınız.

Rüyada ölünün yüzünü okşamak işleri konusunda büyük faydası dokunacak bir malzeme alacağına, sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına delalet eder.

Rüyada ölünün yüzünü kapatması eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, canının sıkılacağına işaret eder.

Rüyada ölünün yüzünü görmemek kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine ve daha iyi işler yapmaya çalışacağına inanılır.

Rüyada ölünün yüzünü siyah görmek nankörlük, vefasızlık, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, yeni siparişler alacağına, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir ölünün yüzünü yeşil görmek sınırlı bir kazanç getiren işin tamamen duracağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok daha iyi bir hal alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölünün yüzünü sarı görmek zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, çok büyük bir dedikoduya malzeme olacağına, aile büyüklerinden birinin sağlık sorunlarından ötürü koşturulacağına işaret eder.

Rüyada ölünün yüzünü açıp bakmak dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, yakın bir arkadaşla bir yola çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada ölünün yüzünü göstermemesi ana baba duasının alınması sayesinde engellerin aşılacağına, zorluklar karşısında göstereceği tutuma ve başka kişilere olan davranışlarına, hakkaniyetine göre değer kazanacağına delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.