Rüyada parlak mor elbise giymek

Rüyada parlak mor elbise giymek büyük kazançlar sağlanılacağına, dünyayı gezmek için yola çıkacak olan rüya sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, dertlerinin bitip huzura ereceğine, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine, korkularından kurtulacağına, zor günlerinden en çok sevgilisinden destek göreceğine, lüksüne de lüks katacağına, hayırlı bir yoldan gidilmesi ile zor gibi görünen bir işin hızlı bir şekilde yapılacağına rivayet eder.

Rüyada parlak mor elbise giymek gördüyseniz:

  • Tecrübeleriniz bazı kişilerin anlattıklarını uçuk veya anlamsız bulmanıza neden olabilir.

Rüyada parlak bir elbise giymek maddi imkanlarının çoğalacağına, geçici olarak rahatsızlanacağına alamet eder.

Rüyada parlak mor elbise giymek yaptığı işten çıkarılacağına, deyim yerindeyse sevdiği bir kişiye bir dokunup bin ah  işiteceğine, çok iyi atılımlar yapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada gri parlak elbise görmek girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, ortaklar arasında bazı tartışmaların meydana geleceğine tabir olunur.

Rüyada kırmızı parlak elbise sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına işarettir.

Rüyada parlak güzel elbise giymek kıskanılacak projelere imza atılacağına, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına alamet eder.

Rüyada parlak mavi elbise giymek çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına ve hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine tabir olunur.

Rüyada parlak sarı elbise giymek hayallerinin ardına düşerek, onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına, herkese iyilik yaparak insanların gözünde değerini artıracağına inanılır.

Rüyada parlak takım elbise görmek kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments