Rüyada plastik topla oynamak

Rüyada plastik topla oynamak sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına ve dileklerin allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine, çok büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, sorunlarının kısa zamanda ortadan kalkacağına, mesleğindeki engellerin ortadan kalkacağına, yollarının açılacağına, beklentilerinin, amaçlarının, hedeflerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine, arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, hakkında çıkarılacak dedikodu yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, hayallerinin ve emeklerinin boşa gideceğine işarettir.

Rüyada plastik topla oynamak gördüyseniz:

  • Evdeki değişiklikler yararınıza sonuçlanabilir.

Rüyada plastik topla oynamak maddi ve manevi olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine delalettir.

Rüyada topla oynamak aydınlık bir döneme girileceğine, zararların telafi edileceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine, evlat sahibi olunacağına, böylece yeni bir hayata adım atılacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine alamet eder.

Rüyada topla çalım atmak başı sıkışan bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına delalet eder.

Rüyada topla pas vermek yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine, rüya sahibinin sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine alamet eder.

Rüyada topla cam kırmak çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, insanları günah işlemeye teşvik edeceğine ve hayırlı işler yerine kötü şeyler yapacağına tabir olunur.

Rüyada küçük topla oynamak etrafındaki bazı kişilerden çok büyük ihanetler göreceğine, ona yakınlaşmaya çalışacağına alamet etmektedir.

Rüyada topla paslaşmak mal mülk sahibi olunacağına, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine, ortak işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada topla gol atmak deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, sevinçli ve hayırlı haberler alınacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments