Rüyada polis tarafından yakalandığını görmek

Rüyada polis tarafından yakalandığını görmek yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine, kişinin inancı ve başarısı sayesinde ayağına dolanan ve yoluna çıkan her türlü melanetten kurtulacağına, hedeflediği kazancı elde edeceğine, parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, bir süre bu durumun devam edeceğine, işlerin aksayacağına, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine, zararlı bir işin ortasında kalınacağna, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, geçiminin zorlaşacağına, sahip olduklarının eksileceğine, çok hayırlı ve güzel adımların atılarak kazanç elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada polis tarafından yakalandığını gördüyseniz:

  • Sizinle aynı konularda istekli plan bazı kimseler sizden önce harekete geçmiş olabilirler.

Rüyada polis tarafından yakalandığını görmek eğleneceğine, sorunlarına bir yenisinin daha ekleneceğine rivayet eder.

Rüyada polis tarafından önünün açılacağına, hayatının güzelleşeceğine, müreffeh bir yaşama sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada polis tarafından durdurması zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, malını ve parasını sağlama alacağına yorulur.

Rüyada bir polis tarafından vurulmak bilgiyle donanacağına, evine huzur ve bereketin geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada polis tarafından sorgulanmak kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine, sorumluluklarını önemseyerek ve çok çalışarak hayatını geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada polis tarafından basılmak bir sebeple hem kendi hem aile bireylerinin kaynaklarını kullanarak işin içinden çıkmaya çalışacağına, ancak bir türlü başaramayacağına ve istemeden de olsa işle ilgili geri dönüşü olmayan bir karar vereceğine, endişe dolu günler yaşayacağı, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine, çok zor bir işe girerek durumu düzeltmeye çalışsa da herhangi bir şekilde başarılı olamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada polis tarafından kurşunlanmak borçların kısa sürede ödeneceğine ve mutlu olunacağına, dertlerin kısa zamanda biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada polis tarafından izlenmek evliyse çocuk sahibi olacağına, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.