Rüyada şarap ve rakı içmek

Rüyada şarap ve rakı içmek hane halkını çok mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak bir haber alınacağına, isteklerine kavuşacağına, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine, herkes tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, ancak bir anda hiç beklemediği ve neredeyse hayatını değiştirecek bir şeyler ile yaşayacağına, sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine, aldığı sorumlulukları yerine getirmek için her zamankinden daha fazla çalışacağına, işinde terfi edeceğine rivayet eder.

Rüyada şarap ve rakı içmek gördüyseniz:

  • Çevrenizde, sizin için olumlu ya da olumsuz laf taşıyan bir insan var.

Rüyada şarap ve rakı içmek duygularının karşılığını alamayacağına, aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, yapılan işlerin yeterli kazanç sağlamayacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada rakı ve şarap görmek dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına, isteklerinin yerine geleceğine, işinde terfii alıp, kıdem atlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada sek rakı görmek işlerinin pek istemeyeceği, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, dolayısıyla işlerin bozulacağına, çeşitli dedikoduların ortasında kalınacağına, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine işaret eder.

Rüyada rakı taşımak elinin bollaşacağına, geçim sıkıntısının biteceğine, aslında çok mütevazı hayalleri olmasına rağmen kendisine mucize gibi gelecek olumlu gelişmeler yaşayacağına yorulur.

Rüyada rakı şişesi el atılan işlerden başarı ve büyük bir şöhretle çıkılacağına, zenginliğe sahip olacağına işaret eder.

Rüyada rakı içmemek sadece kendisini değil ailesini ve tüm çevresini de kurtarıp herkese hayırlar yapan ve takdir gören bir kimse olacağına, kurulu düzeninin olacağına delalet eder.

Rüyada rakı içilmesi hafifleyeceğine, mutlu olacağına, çok büyük zararlar ile karşılaşacağına delalettir.

Rüyada rakı dökülmesi maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine, malının, mülkünün peşine düşecek düşmanları olacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments