Rüyada sarı kol saati görmek

Rüyada sarı kol saati görmek çok huzurlu ve güzel günler göreceğine, sıkıntılarının biteceğine, iş hayatında sözü geçen biri olacağına, aydınlık bir yola çıkılacağına, rüya sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına, onlarla arasının açılacağına, yapılan işlerin yarardan çok zarar getireceğine, girdiği işte ortaya koyduğu çalışmaların beğenilmesi ile çok daha iyi yerlere geleceğine, sağlık sorunlarının artacağına, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine rivayet eder.

Rüyada sarı kol saati gördüyseniz:

  • Bazı kişilere sözünüzü dinletmek için her ne kadar yapınıza uymasa da sert bir üslup seçebilirsiniz.

Rüyada sarı kol saati görmek dertlerin ortadan kalkacağına, işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına ve çok büyük bir ilerleme yaparak çok daha iyi yerlere geleceğine delalettir.

Rüyada sarı renkli kol saati görmek rahat bir hayat süreceğine, iş hayatının düzeleceğine, sıkıntılarının son bulacağına alamet eder.

Rüyada sarı kol saati takmak bir sebeple çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, yaptığı hatalardan dolayı çektiği üzüntüye ve kırdığı kalpleri kazanmak için çabalayacağına tabir olunur.

Rüyada kum saati sevineceğine, hayatının karışacağına, kişinin can derdine düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kol saati unutmak işlerin daha iyi bir hal alacağına ve iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine, onuru, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine inanılır.

Rüyada saati bilmek düzenin kurulacağına, hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına tabir olunur.

Rüyada kol saati çalmak rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, gerçekleştireceği projeler için bazı adımları atmak için çok hayırlı kişiler ile irtibata geçeceğine, kendisine sıkıntı veren olaylardan yakın zaman içinde kurtulacağına işaret eder.

Rüyada kol saati ihya varolan sorunlarının sona ereceğine, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına, sorunlar ve sıkıntılar ile baş etmekten ötürü çok büyük manevi sorunlar ile karşılaşacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments