Rüyada sarı papatya görmek

Rüyada sarı papatya görmek istenmeyen olayların olacağına, aklındaki hayalleri bu kişilerin vereceği destekle gerçeğe dönüştüreceğine, bazen istemediği şeyler yapacağına, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük dertlerle uğraşmak zorunda kalınacağına, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine ve yapılan işlerin sonunda helal para ve mal kazanılacağına, zor bir işe girileceğine, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada sarı papatya gördüyseniz:

  • İlerlemek istediğimiz bazı alanlarda ilerlemememiz daha kolay olabilir.

Rüyada sarı papatya görmek üzüleceğine, zor günlerden geçeceğine, zahmete ve çileye düşeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, sıkıntılarının son bulacağına, geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, bu sayede hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine tabir olunur.

Rüyada beyaz ve sarı papatya görmek ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, bu sayede birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, haksızlık edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sarı ve beyaz papatya görmek musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, işlerine gösterdiği ilgi ve özenin azalacağına bu nedenle de başarısının düşeceğine tabir olunur.

Rüyada sarı renkli papatya görmek zorlu bir dönem geçirileceğine, maddi olarak yaşanacak bir ferahlık sayesinde özgüvenin tekrar kazanılacağına, işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada sarı papatya tarlası görmek önemli bir lider haline geleceğine, kişinin iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine işarettir.

Rüyada sarı papatya sanat alanında veya politikada uzman bir kişi olarak, toplumun geniş kitlelerinde takdir edilen işler yapılacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına yorulur.

Rüyada sarı papatya toplamak rüya sahibinin sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine, iş hayatında yeni kapılar açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birine sarı papatya görmek atılım yapacağına, yeni iş alımı konusunda sıkıntılar yaşayacağına, sağlık yönünden de bazı sorunlar yüzünden sık sık doktora gideceğine rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.