Rüyada sarışın şişman kadın görmek

Rüyada sarışın şişman kadın görmek iyi insanlarla arkadaş olunacağına, kişinin düşmanlarının varlığına ve onlardan zarar göreceğine, işine gidemez, sokağa çıkamaz ve arkadaşlarıyla görüşemez olacağına, iyi gününü de, kötü gününü de paylaşacağına, zor günlerinden en çok sevgilisinden destek göreceğine, yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına, karşılaşılacak hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, rızkının azalacağına, böylece geçim derdinin baş göstereceğine, sonucun kişi için hayırlı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada sarışın şişman kadın gördüyseniz:

  • Kendiliğinden ilerlemeyen veya gelişmeyen konularda kendinizi harekete geçmeye zorlamamalısınız.

Rüyada sarışın şişman kadın görmek eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına, çevreye karşı itibarın artacağına işaret etmektedir.

Rüyada şişman kadın dövmek makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kötü işlere girmeyeceğine, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada şişman kadın görmek islami yanlış işlere girileceğine, büyük maddi kayıp verileceğine, sorunların günden güne artacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare edeceğine, bol kazançlı günler geçireceğine, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına yorulur.

Rüyada şişman yaşlı kadın görmek rüya sahibinin başarısız olması nedeni ile kazancının eksileceğine, herhangi bir kaza ile ya da başka bir sorunla karşılaşmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada güzel şişman kadın görmek yol alacağına ve zaferler elde edeceğine, psikolojisini bozmayan rüya sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine rivayet eder.

Rüyada sarışın yabancı kadın görmek kulağa küpe olacak nasihatler alınacağına, şirketlerinin sayısının çoğalacağına, aynı andan pek çok işi yönetecek kadar deneyimli, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine işaret eder.

Rüyada güzel sarışın kadın görmek yeniden bir araya geleceğine, şanssızlık yaşanılacağına ve girilen işlerden elin boş dönüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada tanımadığın sarışın kadın görmek alınacak sevinçli bir haber sayesinde çok güzel günler yaşanacağına, eğlenceli mekânlara gideceğine işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.