Rüyada sedire oturmak

Rüyada sedire oturmak yakın bir kişinin yakalanacağı bir hastalık yüzünden üzüntü duyulacağına, pek çok fırsatı kaçıracağına, zararlarını telafi edeceğine, sorunlarından kısa bir süre içinde kurtulacağına, ikisi arasındaki ilişkinin gerileceğine, işlerinin kötü gidişinin bir son bulacağına, her geçen gün daha güzel zamanlar geçireceğine, ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına, kişinin eksiklerini, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, işlerinde istediği kar marjına ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada sedire oturmak gördüyseniz:

  • Harcamalarınız artabilir veya parasal kazançları yükseltmenin yollarını arayabilirsiniz.

Rüyada sedire oturmak belki de hayatının aşkını bulacağına, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments