Rüyada şerbetli tatlı görmek ne demek

Rüyada şerbetli tatlı görmek ne demek zorluklarının son bulacağına, işlerinin yoluna gireceğine, artık hep ileriye ve önüne bakacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, büyük kazançlar elde edileceğine, iş konusunda çok büyük arzuları olan rüya sahibinin, kendi işine kavuşacağına, iyi geçiminin de bozulacağına, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve böylece uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye çok büyük çaba sarfetmeden kavuşacağına, gayrimenkul işine girerek zenginliğini arttıracağına, aksilikler yüzünden kısa sürede büyük kazanç getirecek bir işin elden kaçacağına yorulur.

Rüyada şerbetli tatlı görmek ne demek gördüyseniz:

  • Fiziksel incinmelerden, hastalıklara kadar herşeye açıksınız.

Rüyada bol şerbetli tatlı görmek hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin biteceğine, kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine ve uzun süre toparlanılamayacağına inanılır.

Rüyada şerbetli tatlı görmek ne demek kalbinin küt küt edeceğine, içinin kıpır kıpır olacağına, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine ve onlarla her zaman gurur duyacağına alamet etmektedir.

Rüyada şerbetli tatlı yediğini görmek işlerinin yoluna gireceğine ve yeni kısmetlerinin olacağına, karanlık ve kötü günlerin yakında olduğuna, girilen işlerde bir türlü düzen sağlanamayacağına inanılır.

Rüyada şerbetli tatlı dağıtmak zamanında gereksiz yere almış olduğu yani kendisi için lüks denebilecek bir malı elden çıkaracağına, yakın çevrenizde hayırlı insanların yer alacağına işarettir.

Rüyada şerbetli tatlı pişirmek uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine, üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına, ailesini de maddi olarak rahat ettireceğine tabir olunur.

Rüyada çok şerbetli tatlı yemek şansın, kısmetin ve başarının engelleneceğine, kötü kişilerle karşılaşılacağına, muradına ereceğine ve yaşamak istediği hayatı bulacağına rivayet eder.

Rüyada şerbetli tatlı yemek islami aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına ve çok huzurlu, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, kazaya ve belaya çok yaklaşacağına, işini kaybedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada şerbetli tatlı görmek yeni bir iş konusunda anlaşma sağlanacağına, manevi yönlerinin güçleneceğine bu sayede bedenin de şifa bulacağına yorulmaktadır.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.