Rüyada sevdiğin erkeğin omzunda uyumak

Rüyada sevdiğin erkeğin omzunda uyumak insanlara bol gülücük ve olumlu enerji dağıtacağına, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına, iş hayatında yaşadığı sorunlar işin destek istediği bir kişinin, yardımcı olmayacağına, ağız tadını kaçıracak bir ortama girileceğine, sorunlu bir döneme gireceğine, onlar tarafından aklının çelinmeye çalışılacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, insanların öfkesini kazanacak yanlış hareketlerde bulunmaya rivayet eder.

Rüyada sevdiğin erkeğin omzunda uyumak gördüyseniz:

  • Özgürlüklerinizi kısıtlayan veya çok fazla talebi olan kişiler olabilir.

Rüyada sevdiğin erkeğin omzunda uyumak çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin erkeğin omzunda ağlamak aile içinde bir ömür boyu huzur ve mutluluk olacağına, sorunların ve sıkıntıların zahmetsiz bir şekilde çözüleceğine işaret eder.

Rüyada bir erkeğin omzunda oturmak yarı yolda kalmaktan korkulan bir işle muhatap olunacağına ve zararlı bir alışkanlıkla ilgili olarak verilecek tedavi kararından dönüleceğine, şanssızlıklar yaşayıp uzun bir zaman boyunca kendisini toparlayamayacağına ve çok zor durumlar düşeceğine rivayet eder.

Rüyada yabancı bir erkeğin omzunda uyumak rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına, potaya giren her top kişinin elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin kişinin omzunda uyumak bir sebeple çok üzüntü duyulacağına, sağlığına kavuşacağına işaret eder.

Rüyada bir erkegin omzunda taşınmak oğlu evli ise boşanacağına, yaptığı işlerin her zaman hayırlı ve mutlu sonla biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin omzunda uyumak rüya sahibinin gelecekte çok önemli bir işadamı olarak, zengin ve kıskanılan, saygın bir hayat yaşayacağına, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine delalet eder.

Rüyada erkeğin omzunda ağlamak uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına, sıhhatinden, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments