Rüyada sevdiğin kişinin omzunda uyumak

Rüyada sevdiğin kişinin omzunda uyumak yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, geçim sıkıntısının biteceğine, kısa süre içinde büyük bir aşka yelken açılacağına, herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine, kazancının rahat şekilde yaşamasına ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılamasına yetecek oranda olacağına, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine ve kendisine uygun bir işe girerek rakiplerine fark atacağına, eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine, yeni yerler göreceğine ve yeni arkadaşlıklar kuracağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin omzunda uyumak gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz bir kişiyi üzebilirsiniz.

Rüyada sevdiğin kişinin omzunda uyumak her konuda gelişme gösterileceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, korkularından kurtulacağına, hayata karşı cesaretleneceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kişinin omzunda ağlamak daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeğin omzunda uyumak işlerin bir anda yoluna gireceğine, rahatın ve konforun yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeğin omzunda ağlamak işlerin yoluna gireceğine ve hayal ettiği birçok şeye kısa süre içinde kısa yollardan zahmetsiz şekilde kavuşacağına, kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine delalettir.

Rüyada sevdiğin kişinin konuşmaması mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, kazancının epey düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin sevgilisi kısa süre içinde işlerinin açılacağına, kişinin huzurunun ve mutluluğunun hiç bitmeyeceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin başkasını kendi ayakları üstünde durmak için her türlü fırsatı en akılcı şekilde kullanacak olan rüya sahibinin mutluluğunu kendi elleriyle inşa edeceğine, gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına, çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin kişinin hiç konuşmaması iletişim konusunda daha güçlü olunacağına ve rüya sahibinin çevresi ile uyum içinde bir hayat süreceğine, iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.