Rüyada sevdiğine tesbih vermek

Rüyada sevdiğine tesbih vermek başına türlü melanetlerin ve musibetlerin geleceğine, işlerinin yolunda gideceğine, hayatında bolluğun, bereketin ve verimin olacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, herkesin önünde olacağına, yüklü miktarda bir para yardımı alınacağına, masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine, zorlukların biteceğine, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, hayati önemi olmayan hastalıklar yüzünden işlerde aksama görüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğine tesbih vermek gördüyseniz:

  • Size baskı uygulayan kişiler nedeniyle karar vermek zorunda hissedebilirsiniz.

Rüyada sevdiğine tesbih vermek amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına, kazancının artacağına, rızkının genişleyeceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğine tesbih almak içebileceğine, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğine üzülmek ticaretinin de hızlanacağına, bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğine yazmak allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine ve bu sayede torunlarını görme şansına da nail olacağına, umutlarına, hayallerine kavuşacağına inanılır.

Rüyada sevdiğine el uzatmak bedenen ve ruhen iyi olacağına, evli olan kimseler için evlatlarının gününü görmeye veya çocuğu olmayanların birden fazla çocuğu olacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğine görmek eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine, çok para kazanılacağına delalet eder.

Rüyada sevdigine seslenmek kısa bir zamanda bulunduğu mevkiden daha iyi bir mevkiye ulaşacağına, bunun için gerekli alt yapıyı oluşturmanın yollarını bulmaya çalışacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğine su içirmek sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken herşeyin yapılacağına, elinde bulunan imkânları kullanarak çok hayırlı projelere imza atacağına, bu projelerin büyük yöneticilerin dikkatini çekmesi ile çok üst mevkilerde kendisine yer bulacağına, bu sayede çok rahat edeceği bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments