Rüyada sevdiğinin kolunu görmek

Rüyada sevdiğinin kolunu görmek zahmetli ve sancılı evrelerini ve  aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına, duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına, uzun zamandan beri askıda kalan bir işinin yardımsever, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, karşılaşılan sorumsuzca hareketler ve bulunulan kötü durumdan ötürü zorluk çekileceğine, kalp kırıklıklarının yaşanacağına ve kötü sözlerin işitileceğine, ticarete atılacağına, yükseleceğine, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğinin kolunu gördüyseniz:

  • Sizi üzecek olan bir ayrılık yaşamanız olasıdır.

Rüyada sevdiğinin kolunu görmek bazen istemediği şeyler yapacağına, ancak bu durumun fazla sürmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğinin kolunu tutmak kazandıkları ile çok daha büyük çalışmalara girip yardım isteyen ve çok sıkıntılı durumlarda olan insanlara çok büyük destekte bulunacağına, aile bireyleri ile bu işten ötürü ters düşüleceğine, maddi olarak çok sıkıntı çekileceğine, kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına yorulur.

Rüyada sevdiğinin kolunu ısırmak rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına, gittiği yolda muvaffak olacağına, sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin kolunu omzuna atması emeklerinin boşa gitmeyeceğine, yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına, rahatının ve keyfinin yerinde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin kolunu öpmek işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, ortaklar arasında bazı tartışmaların meydana geleceğine, huzursuz ve mutsuz günlerin geride kalacağına işaret eder.

Rüyada bir kolunu kaybetmek bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceğine, toplum nazarında saygın bir kimliğe kavuşulacağına işarettir.

Rüyada kolunu kaybetmek engellerden kurtulacağına, çok büyük ve geri dönüşü olmayan hatalara düşeceğine delalettir.

Rüyada kolunu hissetmemek dertlerinin biteceğine, evde de, sosyal hayatında da mutlu olacağına, iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments