Rüyada sevgilinin konuşması

Rüyada sevgilinin konuşması yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, çalışmaların birçok kişi tarafından takdir göreceğine, sermayesinin harcandığına değeceğine, kendisine fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına, hep hayalini kurduğu yaşamın da kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına, işlerden yana başarılar elde edileceğine, yaşamın kolaylaşacağına, prensiplerinden asla taviz vermeden dimdik ayakta kalıp, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına, iş hayatında çok büyük ihanetler göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevgilinin konuşması gördüyseniz:

  • Bazı değişiklikler yapmadan önce olayların üzerinden geçmelisiniz.

Rüyada sevgilinin gaz çıkarması kendisine uygun bazı projelere girerek uzun bir zaman boyunca kendisine yarar sağlayacak kişiler ile tanışacağına, çok büyük ve başarılı adımlar atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevgilinin uçması ancak sıkıntının giderek büyüyeceğine, çok büyük başarılar kazanılacağına ve çok büyük ilerlemeler kaydedilip yüklü miktarda para elde edeceğine inanılır.

Rüyada sevgilinin el uzatması yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, daha doğru karar verebilmesi için ona yardımcı olacağına yorulur.

Rüyada sevgilinin su getirmesi sağlık ve sıhhatinin bozulacağına, hayal kırıklığı olmadan, inandığı ve sevdiği insanlarla hoş sohbet ederek, iyi zamanlar geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgilinin reddetmesi başarılarının bir ömür süreceğine, kişinin bu sayede garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına, bir sebeple sıkıntılı bir duruma düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevgilinin çağırması geçim derdi, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine işarettir.

Rüyada sevgilinin osurması birçok kişinin ekmek yiyeceği bir işe gireceğine, daha rahat bir hayata kavuşulacağına inanılır.

Rüyada sevgilinin oynaması dertlerin biteceğine, işlerin yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.