Rüyada sırtını ovmak

Rüyada sırtını ovmak çok sert geçen bir tartışmanın ardından uzun zaman önce verdiği bir kararı uygulamaya koyacağına, hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, hayat boyu isteklerine ulaşacağına, bunun da rüya sahibine sorun olacağına, kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine, hayli sağlam başarılara imza atacağına, böylece içinde bulunduğu sıkıntılardan ve sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok eskiden kalma bir sorunun tekrar önüne çıkması ile üzüleceğine, büyük maddi kazanç elde edileceğine ve zenginlik sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada sırtını ovmak gördüyseniz:

  • Geçmişte sizi mutlu eden şeyleri hatırlayarak yola çıkabilirsiniz.

Rüyada sırtını kesmek çeşitli fırsatlar elde edeceğine, özellikle maddi fırsatları kaçırmayacağına inanılır.

Rüyada sırtını ovmak sağlık sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, eğlenceli zamanlar geçireceğine, güzel ve olumlu haberler alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sırtını ısırmak aksiliklerle, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına, işveren pozisyonuna geleceğine işarettir.

Rüyada sırtını yıkamak çok büyük ve anlamlı çalışmalara imza atacağına, ticaretinin de bozulmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada birisinin sırtını kaşımak büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına, zor günlerin biteceğine, sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına tabir olunur.

Rüyada kocasının sırtını kaşımak dertlerinin dermanına kavuşacağına, yüzünün güleceğine, edilen duaların kabul olacağına yorulmaktadır.

Rüyada cumhurbaşkanının sırtını sıvazlamak istemediği halde borçlanacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına inanılır.

Rüyada kadının sırtını görmek sıkıntı dolu bir projenin altından kalkılacağına, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına alamet etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.