Rüyada siyah kedi görmek neye işarettir

Rüyada siyah kedi görmek neye işarettir malının ve parasının da büyüyeceğine, birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile birlikte yola çıkacağına, içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına böylece geleceği iyi ve hayırlı durum için allah’a şükredeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına, sağlıkla ilgili olan bir sorundan kurtulmak için bir doktora başvurulacağına, şansının her daim kendisinden yana gideceğine, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına, kısmetlerinin kapanacağına, ev yaşantısındaki iyi geçime adeta nazar değeceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah kedi görmek neye işarettir gördüyseniz:

  • Yeniden plan yapılması gerekebilir.

Rüyada siyah kedi görmek neye işarettir gerçekleştireceği büyük çapta bir çalışma ile çok sevineceğine, asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kedi görmek neye işaret büyük kazançlar sağlayacağına, iş hayatında yaşanan sorunların çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile dönüleceğine, makam edineceğine ve variyet sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada kedi yavrusu görmek neye gelir zor durumların el birliği ile aşılacağına, uğradığı zararı telafi etmek için aldığı borçları ödeyememesi üzerine borçların katlanacağına inanılır.

Rüyada yavru kedi görmek neye gelir size zarar vermek isteyen ama bir türlü bu emellerine ulaşamayan insanların varlığına, çok iyi bir duruma geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah yılan ve siyah kedi görmek anne ve baba duasının alınacağına ve zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah at görmek neye işarettir insanlarla arasının iyi olacağına ve tatlı dili sayesinde muhabbetinin hiç eksilmeyeceğine, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah dut görmek neye işarettir çok büyük sıkıntılar çekeceğine, kırılacağına ve bazı kimseler nedeniyle hayal kırıklığına düşeceğine inanılır.

Rüyada siyah üzüm görmek neye çıkar yaşamının tazeleneceğine, gülen yüzünün hiç solmayacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.