Rüyada siyah tek taş

Rüyada siyah tek taş yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, rakiplerin işine gelecek bir konuda bazı sırları açıklayacağına, insanlara öncülük edeceğine, mal edineceğine, iş sahibi olacağına, işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, eğitim aldığı branşa ve yeteneklerine göre bir işe gireceğine, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına, hayatında temiz, güzel ve yeni bir sayfa açıp, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, maddi ve manevi olarak çok hayırlı ve mutlu olunacak bir duruma gelineceğine, hasretlerin biteceğine, dertlerin sonlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah tek taş gördüyseniz:

  • Uzaktan gelen biriyle tanışacaksınız.

Rüyada siyah saçlı siyah gözlü bebek görmek kazancının ve rızkının da garanti olacağına, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine işarettir.

Rüyada siyah elbise siyah ayakkabı giymek fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine ve çok daha iyi fırsatlar ile karşılaşacağına, yapılan hatalardan ötürü zarar edileceğine, yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına tabir olunur.

Rüyada siyah yılan ve siyah kedi görmek elindeki imkânların çok daha iyi bir hal alacağına, dertlerin ve sıkıntıların ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah siyah köpek görmek aile hayatında çok sevdiği kişilerden birinin çok acı bir haberini alacağına, kişinin plan yapmaktan çekinmeden hareket edeceğine ve kendi menfaatlerini göz önünde bulunduracağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah yılan ve siyah köpek görmek daha önce hiç yapmadığı şeyler yapmaya başlayacağına, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah siyah kusmak bankadaki hesabının kabaracağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine işarettir.

Rüyada siyah fil değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, boş hayaller peşinde koşarken, ayağa gelen fırsatların kaçırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada siyah tek taş kısa süreli de olsa rahat bir hayat yaşanacağına, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine, iş yerinde çok zarar edileceğine ve maddi ve manevi büyük travmalar yaşanacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments