Rüyada sokak kapısının açıldığını görmek

Rüyada sokak kapısının açıldığını görmek en iyi işlerde çalışacaklarına, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, hayal kırıklığına uğrayacağına, kederleneceğine, gerek aile hayatında gerekse de iş hayatında bazı üzüntüler yaşayacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, aklındaki her şeyi hayata geçirerek, insanlardan takdir toplayacağına, bazı konser etkinliklerine katılacağına ya da sinema filmi izleyeceğine işarettir.

Rüyada sokak kapısının açıldığını gördüyseniz:

  • Daha bir bağımsız yapıdasınız.

Rüyada sokak kapısının açıldığını görmek kendisine kefil olan tanıdıklarını da zor durumda bırakacağına, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada kabe kapısının açıldığını görmek sevdikleri ile bir araya geleceğine, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, gidilen yolda çok büyük başarılar kazanılacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine işaret eder.

Rüyada kabenin kapısının açıldığını görmek çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, yanlışlara düşeceğine, nankörlük, vefasızlık ve haksızlık göreceğine, mutsuz olacağına delalet etmektedir.

Rüyada sokak kapısının kırıldığını görmek yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, işlerinin açılacağına, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine tabir olunur.

Rüyada gök kapısının açıldığını görmek yanlış düşüncelere saplanıp kalınacağına, sevdiği bir kişi ile çok farklı ve güzel bir çalışmaya imza atacağına yorulmaktadır.

Rüyada evinin kapısının açıldığını görmek gözden düşeceğine, hayırsız kişilerle muhatap olmak zorunda kalınacağına delalettir.

Rüyada sokak kapısının açılması çalışma hayatında büyük zararlara maruz kalınacağına, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine, kardeşlerin birbirlerine destek vermeleri sayesinde işlerin yoluna gireceğine delalettir.

Rüyada sokak kapısının önünü süpürmek mallarının ve parasının çoğalacağına, işinden ve hayatından geri kalacağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.