Rüyada sol kulak tıkanması

Rüyada sol kulak tıkanması yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, onun peşinden çok koşup, çok yorulacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, ruhunu ve bedenini dinlendireceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, istediği gibi sonuçlanması sayesinde kişinin hedeflerine çok daha fazla yaklaşacağına ve hayalini kurduğu yaşama kavuşması için umutlarının yeşereceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada sol kulak tıkanması gördüyseniz:

  • Bazı alanlarda hata yapma lüksünüz olmayabilir.

Rüyada kulak çubuğu ile kulak temizlemek yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kulak çöpü ile kulak temizlemek maddi ve manevi sıkıntıların yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, masa başı bir işe gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada sol kulak uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına ve evde bayram havası eseceğine yorulmaktadır.

Rüyada kulak düşmesi yaşam kalitesinin ve sahip olduğu imkânların artacağına, büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine ve hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada kulak yakmak çok kötü sonuçlar doğuracağına, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada sağ kulak çınlaması tüm hayalini gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına, hayat boyu çok sevileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kulak açılması işlerini yoluna sokacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, kötü günler yaşayacağına, üzüleceğine işaret eder.

Rüyada kulak basıncı deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına, bozulan sağlığın düzeleceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments