Rüyada suda çocuğunu kaybetmek

Rüyada suda çocuğunu kaybetmek kimden akıl soracağına, iş hayatının gün geçtikçe daha kötü bir duruma geleceğine, insanlar tarafından sevileceğine, şartlarının daha iyi maaşının da daha fazla olması nedeni ile bu teklife olumlu cevap vereceğine, verimin her geçen gün artacağına, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına, işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine, insanlar arasında iyi anılır olacağına yorulur.

Rüyada suda çocuğunu kaybetmek gördüyseniz:

  • Yeni bir yöne doğru ilerleyebilirsiniz.

Rüyada çocuğunu suda görmek daha çok dünya malı edineceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına işaret eder.

Rüyada suda çocuğunu kaybetmek gerçek dostluklardan ve sevgiden uzak bir hayat süreceğine, beklediği olumlu bir haber üzerine rahat bir nefes alacağına işaret etmektedir.

Rüyada bulanık suda çocuğunu kaybetmek her geçen gün kendisini yetiştireceğine, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına delalet eder.

Rüyada çocuğunu suda boğulduğunu görmek günahlarının affedileceğine, kazancının her gün daha fazla artacağına işaret etmektedir.

Rüyada çocuğunu bulanık suda görmek çarelere ve çözümlere ulaşacağına, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, birçok fırsatın elden kaçırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada erkek çocuğunu suda boğulurken görmek kavgaların ve rekabette altta kalmanın söz konusu olacağına, kazandıkları ile çok daha büyük çalışmalara girip yardım isteyen ve çok sıkıntılı durumlarda olan insanlara çok büyük destekte bulunacağına tabir olunur.

Rüyada kendi çocuğunu suda boğulmaktan kurtarmak mutluluktan bolca nasipleneceğine, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine ve büyük üzüntülere neden olacağına alamet eder.

Rüyada çocuğunu suda kaybetmek alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.