Rüyada suda sürüklendiğini görmek

Rüyada suda sürüklendiğini görmek azı dişlerini çektirmek aile içi çözüme kavuşmayan meselelerde rahatlama yaşanacağına, iş hayatında büyük başarılar kazanacağına, istemeden de olsa ailesi ve çok sevdiği arkadaşları ile arasının açılacağına, bunun kendisi için büyük şans olacağına, bu kişinin hayatına dâhil olması sayesinde artık tüm işlerinin daha rahat hallolacağına, yaşamının ve ticaretinin de daha kolay hale geleceğine, sevdiği kişiler ile arasında sorunlar yaşanacağına, hep dua edeceğine, kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine delalettir.

Rüyada suda sürüklendiğini gördüyseniz:

  • Ne istediğinizi, ne beklediğinizi tam olarak adlandıramayabilirsiniz.

Rüyada suda sürüklendiğini görmek büyük atılımlar gerçekleştirip iş dünyası içinde hem kendisine çok iyi ve çok sağlam bir yer edinip söz sahibi olunacağına, hastalıkların uzak duracağına ve çok büyük kısmetler elde edileceğine işaret eder.

Rüyada birinin suda sürüklendiğini görmek gösterilen çabaların deyim yerindeyse meyvelerini vereceğine, şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşacağına işarettir.

Rüyada çocuğunun sürüklendiğini görmek elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine, birlikte çok kazanç sağlayacak bir işe gireceklerine, rüya sahibinin çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada nehirde sürüklendiğini görmek ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına ve kendisini yalnız hissedeceğine, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin sürüklendiğini görmek önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, endişeli bekleyişlerin hayırlı biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada sürüklendiğini görmek ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine, sırtının yere gelmeyeceğine, engel tanımayan biri olacağına yorulmaktadır.

Rüyada denizde sürüklendiğini görmek yapılan her işte çok değerli deneyimler kazanılacağına, tanıdığınız birinin eli ve diliyle insanları rahatsız ettiğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin yerde sürüklendiğini görmek başarılı olacağına, rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.