Rüyada sulu bataklık görmek

Rüyada sulu bataklık görmek uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine, bazen umutlarını yitireceğine, uzun bir zaman boyunca üzüntü duyulacağına, maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine, işlerinin açılacağına, düşmanlarından kurtulduktan sonra iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına, çok zengin olacağına, tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, kesesinin her daim dolu kalacağına inanılır.

Rüyada sulu bataklık gördüyseniz:

  • Olaylar hakkında pozitif düşünmeye çalışırsanız sıkıntılarınızın hafiflediğini göreceksiniz.

Rüyada sulu bataklık görmek kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, mutlu olunacağına, hiçbir önemli sorunun olmayacağına işaret eder.

Rüyada sulu sulu erik yemek rüya sahibinin her zaman en iyisi olacağına, işsiz olarak geçen zamanların zararını çıkarmak için kendisini çok yoracağına delalettir.

Rüyada sulu sulu karpuz yemek dertlerin ve sorunların artacağına, çok büyük zararlara uğrayacağına, bu zararlardan ötürü kendisini çok büyük bir boşlukta göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada bataklık batmak uzun zamandan beri hayal edilen herşeye çok büyük zahmetler çekmeden ve sorun yaşamadan kavuşulacağına, rızkının azalacağına, işlerinin bozulacağına, kazancının eksileceğine inanılır.

Rüyada yeşil bataklık sorunlarının gün geçtikçe daha da artacağına, elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine, kazancının umduğu gibi devam etmeyeceğine, çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına yorulur.

Rüyada bataklık düşmek çok büyük sıkıntılar çekileceğine ancak bu sıkıntılardan sonra daha büyük sorunlar yaşanacağına, yarardan çok zarar getireceğine, kalp kırıklığına neden olacağına delalet eder.

Rüyada çamurlu bataklık üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, ne kadar plan varsa gerçekleştirileceğine ve zenginlik kapılarının sonuna kadar açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada bataklık olduğunu görmek kötü ve durmuş olan işlerin açılacağına, onu isyan noktasına getireceğine delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.