Rüyada takke

Rüyada takke bundan güç ve cesaret alacağına, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına ve bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, üzüntülerinin biteceğine ve çok hayırlı işler yaparak bol kazanca ve hayırlı rızka sahip olacağına, can derdine düşeceğine ve bu nedenle de çok mutsuz olacağına, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, sevdiği kişiler ile kuracağı bir ortaklık sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayallerde değişiklikler olacağına, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine tabir olunur.

Rüyada takke gördüyseniz:

  • Ailenizle ilgili güzel gelişmeler olabilir.

Rüyada takke hayatını zorlaştıran ve artık düğüm haline gelmiş sıkıntıların çözüleceğine, çevresinden yükselen çatlak seslerin kesileceğine, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına işarettir.

Rüyada takke dağıtmak bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşacağına, sıkıntıların ve dertlerin biteceğine tabir olunur.

Rüyada yırtık takke gözünün ve ufkunun da açılmasına vesile olacağına, kendisini kıskanan ve yolunu kesmeye çalışan rakiplerine fark atacağına yorulmaktadır.

Rüyada takke kaybetmek kendisine olan güveninin artacağına, eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada beyaz takke takmak mutluluğunun katlanacağına, yeteneklerine, bilgisine ve deneyimlerine hiç uygun olmayan bir işte çalışmak zorunda kalacağına alamet eder.

Rüyada siyah takke görmek çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına işaret eder.

Rüyada büyük takke takmak yapılan her işte hayır duası alınacağına, sık sık alışverişe gidebileceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına yorulur.

Rüyada lacivert takke görmek atılım yapacağına, maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments