Rüyada tanıdığın birinin hasta olduğunu duymak

Rüyada tanıdığın birinin hasta olduğunu duymak çok büyük çaba gösterilmesine rağmen bir türlü toparlanmayacağına, maddi ve manevi olarak düştüğü sıkıntılardan eş, dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine ve çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, kişinin hayatında işlerin her zaman düzgün bir şekilde yürüyeceğine, çok büyük bir endişeye kapılacağına, iş yaşamında yaşayacağı olumsuzlukları aile hayatına da yansıtacağına, verilen bir karar doğrultusunda hareket edilmemesinden ötürü çok büyük bir zarara uğranacağına ve rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına delalettir.

Rüyada tanıdığın birinin hasta olduğunu duymak gördüyseniz:

  • Beklenmedik gelişmeler olması durumunda mantıklı hareket etmeniz gerekiyor.

Rüyada tanıdığın birinin hasta olduğunu duymak maddi açıdan rahata erileceğine, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada bir tanıdığın hasta olduğunu görmek böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, kalp kırmayacağına delalettir.

Rüyada hasta birinin tekrar hasta olduğunu görmek verilen bir sözlerin yaşanan bazı aksiliklerden ötürü bir türlü tutulamayacağına, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına tabir olunur.

Rüyada tanıdığın birinin öldüğünü gereksiz ve değersiz birinden yardım isteneceğine ancak bu kişinin herhangi bir yardımda bulunmayacağına, bunun da rüya sahibinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine ve kendisini çok heyecanlandıracağına delalet etmektedir.

Rüyada tanıdığın birinin kel olduğunu görmek sadaka ya da zekat vereceğine, kendisini kazanmaya odaklayacağına alamet eder.

Rüyada tanıdığın birinin kör olduğunu görmek üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına işaret eder.

Rüyada tanıdığın birinin sevgilin olduğunu görmek zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, çok büyük bir dedikoduya malzeme olacağına, yaptığı iyiliklerin kişinin hayatında olumlu karşılıklar bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada tanıdığın birinin pişman olduğunu görmek herkesin takdirinin toplanacağına, ileride de büyük bir servetin sahibi olacağına işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.