Rüyada tanıdığını çirkin görmek

Rüyada tanıdığını çirkin görmek yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine, kötü bir kişi yüzünden zarara uğranacağına, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine ve uzunca bir süre toparlanılamayacağına, yaşlılığında da gezerek, dinlenerek, onunla bol vakit geçirerek, el ele, diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına, uzun bir süre bu durumla uğraşacağına ve sonunda pes edeceğine, kendisinden hayır beklenemeyen dosta, hürmetinin, saygının ve sevgisinin de kusursuz olacağına, işindeki ününün de tabiri caizse alıp yürüyeceğine delalet eder.

Rüyada tanıdığını çirkin gördüyseniz:

  • Taşınan veya raya soğukluk giren arkadaşlarınız söz konusu olabilir.

Rüyada tanıdığını çirkin görmek ödemelerin kolaylıkla yapılacağına, rütbesinin yükseleceğine delalettir.

Rüyada tanıdığını kel görmek büyük sıkıntılar ve sorunlar çekeceğine ve bu yüzden neredeyse hastaneye düşme ya da özgürlüğünü kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalacağına, kişinin yoğun tempoyla geçen yakın geçmişinden sonra rehavete kapılacağına inanılır.

Rüyada bir tanıdığını dövmek önemli ve saygın birinden yardım alacağına, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, maddi olarak çok huzurlu olunacağına alamet eder.

Rüyada tanıdığını bıçaklamak büyük sıkıntılar çekeceğine, bu sıkıntılardan ötürü çok üzüntü duyacağına, işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına rivayet eder.

Rüyada tanıdığını görmek yardım isteyen arkadaşa elden gelen desteğin verileceğine, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, belki özel hayatında sıkıntılar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölü tanıdığını görmek lüksünün ve konforunun da baki olacağına, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların hatta kavgaların çıkacağına, bu sıkıntılar yüzünden aile içerisinde sevgi saygı gibi duyguların kalmayacağına, yaşanan sıkıntıların günden güne daha da artacağına ve haneden bir ayrılığın gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada tanıdığını ağlarken görmek maddi anlamda feraha ermeye, kendisini çok büyük sorunlar ile boğuşurken bulacağına, yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine inanılır.

Rüyada tanıdığını yaşlanmış görmek insanlardan uzak bir yerde içinde bulunduğu hayat ve yapmak istediği şeyler hakkında uzun uzun düşüneceğine, çok sıkıntılı ve zor bir işe gireceğine yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.