Rüyada telefonla konuşamama

Rüyada telefonla konuşamama rüyayı gören kişinin rahatının ve huzurunun yerine geleceğine, bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına, bunun kendisine başarı ve hayır getireceğine bu sayede de rakiplerini geçmesine vesile olacağına, bilgisi ve kültürlü oluşu sayesinde herkes tarafından itibar göreceğine, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, sıhhat kazanacağına, onun yasaklarını çiğneyeceğine, çok büyük bir dedikoduya malzeme olacağına işaret eder.

Rüyada telefonla konuşamama gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz şeylerle ilgilenerek kendiniz için daha yararlı adımlar atma şansı yakalayabilirsiniz.

Rüyada telefonla görüşmek yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına, her zaman örnek bir müslüman olarak hareket etmesinden dolayı başına bela gelmeyeceğine yorulur.

Rüyada telefonla ağlamak aydınlık bir yola çıkılacağına, verimli işlere gireceğine, yüzünü güldürecek kısmetlerini de arttıracak adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada telefonla konuşmak gireceği bir proje sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, alınan eğitime uygun bir çalışmanın bulunması ile cebe yüklü miktarda kazanç gireceğine ve büyük bir saygınlığa sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada telefonla ulaşamamak bir sebeple kısa da olsa bir bocalama dönemi geçireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok rahat bir hayat süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada cep telefonla aranmak uzun yıllardan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, iş yerinde görevini zorla yerine getireceğinden dolayı amirlerinden ikaz alacağına alamet etmektedir.

Rüyada telefonla uğraşmak kendini beğenmiş tavırlar nedeniyle iş yerinde kimse tarafından sevilmeyen kişinin bir süre sonra işinden atılması ya da ihtar almasıyla moralsiz bir hale geleceğine, hasretliğin biteceğine yorulur.

Rüyada telefonla konuşamama kalifiye elemanlar arasına gireceğine, kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine ve daha önce hiç yaşamadığı kadar özel duyguları yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada telefonla işletilmek kazançlı çalışmalar yapılacağına, projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine, birçok yeni fikir edinileceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments