Rüyada telefonu karıştırmak

Rüyada telefonu karıştırmak keyfe ve neşeye kavuşacağına, hiçbir vakit geçim zorluğuna ve yokluğa düşmeyeceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine, mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, masrafların bu dönemde artış göstereceğine, özellikle dini inancını daha da düzgün şekilde hayata geçireceğine, hem de ailesi tarafından hoş karşılanmayacağı için probleme dönüşeceğine işarettir.

Rüyada telefonu karıştırmak gördüyseniz:

  • Maddi açıdan desteklenebilir veya arkanızdan iş yapmaya çalışan kişilerin farkına varabilirsiniz.

Rüyada cep telefonu uzun zamandan beri ödemekte zorlanılan borçların kısa süre içinde son bulacağına, eş, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına yorulur.

Rüyada telefonu karıştırmak pişman olduğunda da iş işten geçmiş olacağına, hem işi hem de özel hayatı hakkında kararlar vermesini gerektiren gelişmeler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada cep telefonu çatlaması dedikodulara alet edilen ismi nedeniyle insanlarla ilişkilerinin bozulacağına, sol taraftan kan alınması ise kaybedilen bir aile ferdinin veya akrabanın bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada cep telefonu satmak ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine ve alınteri dökerek helal para kazanacağına, her geçen gün daha çok kazanç elde edeceğine, büyük adımlar atacağına inanılır.

Rüyada cep telefonu çalmak beklemediği bir anda kazanacağı mala ve karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmete işaret ederken çok daha az sayıda balık görmesi, beklediği maddi kazanca ulaşamayacağına, ferah bir haneye sahip olunacağına delalettir.

Rüyada telefonu bulmak sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine, yanlış bir karar verileceğine, sorunların artmasına ve işlerin iyice kötüye gitmesine sebep olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada cep telefonu bataryası anlayışlı bir kişi ile tanışacağına, başarıya giden yolda hiçbir engeli olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada cep telefonu kaybolması kolay ve eğlenceli bir hayat geçireceğine, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments