Rüyada tırnak izi

Rüyada tırnak izi gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, girilen bütün işlerde zarar edileceğine, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, çok büyük kazanç sağlanabilecek işlerin elden kaçırılacağına, epey emek vererek biriktirdiği para ile kendi işini kuracağına, kazancının düşeceğine ve hane içinde bir darlık yaşanacağına, özgüveninin bitme noktasına geleceğine, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve bu olayların yanında bir de hastalık yaşayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bir türlü kurtulamayacağına, ikisinin de çok rahat edeceğine alamet eder.

Rüyada tırnak izi gördüyseniz:

  • En sonunda belli bir planı ya da anlaşmayı neyin bozabileceğini keşfedebilirsiniz.

Rüyada tırnak üstünde tırnak çıkması işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına, yapılan işin bol kazanç getireceğine rivayet eder.

Rüyada tırnak içinden tırnak çıkması problemlerle baş etmekte zorlanacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği ama bir türlü sermaye bulamadığı bir işi arkadaşlarının yardımcı olması ile yakın bir zamanda gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada tırnak makası ile tırnak kesmek mutlu ve zengin bir kişi olunacağına, hatalarını düzelteceğine alamet eder.

Rüyada tırnak altından tırnak çıkması elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına yorulur.

Rüyada tırnak makasıyla tırnak kesmek herkesin tanıdığı ve bildiği bir marka olacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, rüya sahibinin, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tırnak izi sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına işaret eder.

Rüyada tırnak eti kesmek bir organizasyona katılacağına, işlerindeki verimin ve bereketin düşeceğine, yaşayacağı sorunlar nedeni ile kurulu düzeninin ve huzurunun da berbat olacağına delalet eder.

Rüyada sivri tırnak işlerinin açılacağına ve hayatının düzene gireceğine, kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments