Rüyada tırnak üstünde tırnak çıkması

Rüyada tırnak üstünde tırnak çıkması yetki ve imza sahibi olacağına, kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine sabır ve sükunetle sıkıntılardan sıyrılacağına, kazançlı işler yapılacağına, sıkıntı çekeceğine, sorunlar altında ezileceğine, kendi hayatıyla ilgili kararları tek başına alamayacağına, ailesinin kararları ile yaşamak zorunda kalacağına ve bu durumun kendisine büyük bir mutsuzluk getireceğine, kişinin keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, rüya sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine ve onlardan razı geleceğine, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına inanılır.

Rüyada tırnak üstünde tırnak çıkması gördüyseniz:

  • Duyacağınız haberleri doğru değerlendirmeniz gerekiyor.

Rüyada tırnak üstünde tırnak çıkması yaşadığı sıkıntılardan v sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, ailesini de maddi olarak rahat ettireceğine yorulmaktadır.

Rüyada tırnak altından tırnak çıkması çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine ve başarılı olacağına, kişinin iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, sosyal hayatında da bazı değişiklikler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada tırnak içinden tırnak çıkması maddi imkânlarının azalması nedeniyle daha bunalımlı günler geçireceğine, uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada tırnak makası ile tırnak kesmek bunun için sıkıntıya düşeceğine ama illa da durumu kotarmak için kendisine karşı mücadele edeceğine, kısmetinin bollaşacağına, maddi anlamda rahatlık göreceğine yorulur.

Rüyada tırnak makasıyla tırnak kesmek yapılan işlerin fazla kar getireceğine, sürpriz olayların meydana geleceğine alamet eder.

Rüyada tırnak içinde tırnak görmek aşama göstermeyeceğine, çok sorun yaratan olaylar ile karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada halının üstünde tırnak görmek yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına ve hayatının artık istediği şekilde ilerleyeceğine, olmayı hedeflediği makama da oturacağına inanılır.

Rüyada tırnak izi yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine ve eşlerin çok mutlu olacağına, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments