Rüyada tırnakta kıl çıkması

Rüyada tırnakta kıl çıkması işlerin daha önce hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, mutlu, huzurlu günlerin uzaklaşacağına, dertlerini ve sorunlarını bir tarafa bırakacağına, bir sebeple çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına, etrafındaki bazı kişilerden çok büyük ihanetler göreceğine, bilgili, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, makam sahibi olacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, kısa süre içinde evlat sahibi olacağına, içindeki sıkıntıların gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada tırnakta kıl çıkması gördüyseniz:

  • Söylenenleri birebir yerine getirmenizin maddi gelirleriniz üzerinde olumsuz etkisi olabilir.

Rüyada tırnakta oje görmek yakın arkadaşlarından birinin teklifiyle katılacağı bir organizasyon veya toplantıda yalancı, düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine, ticaretinin açık, kazancının da garanti ve sabit olacağına alamet eder.

Rüyada tırnakta kıl çıkması hayatında yeni başlangıçlar yapacağına, sıkıntılarını ve sorunları bu sayede halledeceğine işaret etmektedir.

Rüyada tırnakta kırmızı oje uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine ve mutlu bir beraberlik yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada tırnakta beyaz leke aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına, sevilen bir kişinin söyleyeceği gurur kırıcı bir söz yüzünden büyük bir üzüntü yaşanacağına yorulur.

Rüyada tırnakta leke görmek borçlarınızın canınızı sıkacağına, kazancın günden güne artacağına, gayrimenkul işine girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada tırnakta kına maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine, çok büyük bir işe girileceğine, bu işle sürekli kazanç elde edilip zarara uğranacağına, onu kendinden uzaklaştırmayı başaracağına işarettir.

Rüyada tırnakta mantar görmek bolluk getirecek bir döneme girileceğine, kazançlı işlere girmenin yollarını bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada tırnakta pembe oje görmek hayallerinin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğine, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments