Rüyada tırnakta leke görmek

Rüyada tırnakta leke görmek topluma öncülük edeceği, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına ve itibar göreceğine, bol kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına, dertleri biteceğine, varlık ve huzur sahibi olunacağına, kişinin hayırsız işlere ve kötü kişilere denk geleceğine, elinin bollaşacağına, işlerine bereket geleceğine, insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, kinin ve düşmanlığın giderileceğine, içinde bulunduğu bu kötü durumdan kısa süre içinde ve canını sıkmadan kurtulacağına, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına ve güzel bir insan haline geleceğine delalettir.

Rüyada tırnakta leke gördüyseniz:

  • Kendinize esnek veya yalnız zaman ayırabilmek için gereken her değişikliği yapmanızda fayda var.

Rüyada tırnakta beyaz leke kafasını toplamasına yardımcı olacağına ve bu sayede de hayatıyla ilgili çok daha sağlıklı kararlar verebileceğine, iş hayatında yaşadığı sorunlar işin destek istediği bir kişinin, yardımcı olmayacağına işarettir.

Rüyada tırnakta leke görmek kişinin muradına ereceğine ve bol kısmet alacağına, zenginlik içinde uzun bir yaşam süreceğine yorulur.

Rüyada tırnakta beyaz leke görmek endişe veren durumların düzeleceğine, kişinin kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine delalet eder.

Rüyada tırnakta leke yapılan planların alt üst olacağına, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına ve büyük adımlar atıp hayat içinde çok iyi bir seviyeye gelineceğine yorulur.

Rüyada tırnakta kıl çıkması kişinin bu nedenle ortaklıklarını dışardan seçeceğine, aileyle iş yapmayacağına, sorunlu bir işin tıkır tıkır işler hale getirileceğine delalet eder.

Rüyada tırnakta oje görmek kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine, başka kimselere de yardım edeceğine delalettir.

Rüyada tırnakta kırmızı oje dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine delalet eder.

Rüyada tırnakta kına sıkıntılar yüzünden çok büyük maddi kayıplara uğrayacağına, huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments