Rüyada toz kekik görmek

Rüyada toz kekik görmek iş hayatında başarılı sonuçlar alınacağına, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kariyerinde parlak günlerin kendisini beklediğine, dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına, kötü gidişe dur denileceğine, çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, riske atılacağına, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, yeni kısmetlere nail olacağına, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, kişinin afiyette olacağına alamet etmektedir.

Rüyada toz kekik gördüyseniz:

  • O kimselerin değerini anlamış olursunuz.

Rüyada kekik koklamak başarıya giden yollarının açılacağına, geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine, daha saygın ve yüksek bir noktaya geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kekik vermek bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına yorulur.

Rüyada yeşil kekik çocuklarının hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, binbir zahmetle kazanılmış olan zenginliğin gitgide azalacağına işaret eder.

Rüyada kekik ekmek maddi olarak zarar edeceğine, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada toz kekik görmek kazancın artacağına, işlerin de hafifleyeceğine, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kekik suyu görmek ele geçen kısmetlerin ve fırsatların artacağına, beklentilerin gerçekleşeceğine, kırgınlıkların ve küskünlüklerin sona ereceğine, çalışmaların büyük kazanç kapılarını açacağına inanılır.

Rüyada kekik nane toplamak haklılığının anlaşılacağına ve hakkı olanın kendisine teslim edileceğine, kardeşiyle arasındaki sorunları çözeceğine inanılır.

Rüyada dağda kekik görmek sorunlarının ve sıkıntılarının tekrar baş göstereceğine, ruhsal olarak büyük bir sorunla karşılaşacağına, kırmızı kostüm kiralamak ise alınacak kötü bir haber nedeniyle uzun süre sıkıntı içine düşüleceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments