Rüyada ünlü bir astrolog görmek

Rüyada ünlü bir astrolog görmek çalışma hayatıyla ilgili çok büyük bir sorumluluk almak zorunda kalınacağına, yaşadığı zorlukların biteceğine, şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine, atılan adımların boşa gideceğine, sorunlu ve üzüntülü zamanlar geçirileceğine, sıkıntıların ve zorlukların günden güne daha da artacağına, borçların ödenememesi yüzünden alacaklıların kapıya dayanacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, değişik bazı konuları önplana çıkararak kendisini çok büyük çalışmalara ve projelere hazırlayacağına delalet eder.

Rüyada ünlü bir astrolog gördüyseniz:

  • Bazı konuların giderek daha da karışık hale geleceği hissine kapılabilirsiniz.

Rüyada ünlü bir astrolog görmek allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, her zaman haklının yanında olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ünlü astrolog görmek çok büyük kısmetler elde edileceğine, yakın bir arkadaşının ihanetine uğrayacağına yorulmaktadır.

Rüyada astrolog görmek kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine, verilen bir karar doğrultusunda hareket edilmemesinden ötürü çok büyük bir zarara uğranacağına ve rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine inanılır.

Rüyada astrolog mal ve para sahibi olacağına, yanlış yönde kararlar verileceğine, dertlerin günden güne artacağına yorulur.

Rüyada ünlü yüzünü güldürecek bir haber alacağına, hayır getirecek işlerle uğraşılacağına rivayet eder.

Rüyada ünlü ile yüzmek yalandan uzak durup, ruhsal korkularından da arınacağına, ihtiyaçlarını karşılamakta büyük sıkıntı çekeceğine alamet eder.

Rüyada ünlü ile tartışmak mesleki ve ticari olarak kazancının artacağına, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ünlü kovalamak işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, özellikle ailesi, iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments