Rüyada uyluk kemiği görmek

Rüyada uyluk kemiği görmek ahireti unutup dünyaya yaklaşmaya, cebine giren paranın gittikçe azalacağına, kendisini yalnız ve çok kötü hissedeceğine, mali anlamdaki sorunlarını aşacağına, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine, uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, para sıkıntısından kurtulacağına, hane içinde eski mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, alim ve bilge insan olacağına yorulmaktadır.

Rüyada uyluk kemiği gördüyseniz:

  • Hangisinin ne zaman uygulanacağınız süreç içinde bulabilirsiniz.

Rüyada uyluk kemiği görmek destek göreceğine, ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına delalettir.

Rüyada uyluk çok mutlu olacağı günler geçireceğine, iş hayatında çok güzel işler yapacağına, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine işarettir.

Rüyada uyluk görmek geçim derdinin biteceğine ve bu sayede kişinin rahatlık içinde bir hayat yaşayacağına, ticarette ilerleyeceğine işarettir.

Rüyada ölü kemiği önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzursuz ve rahatsız olacağına, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına yorulur.

Rüyada köprücük kemiği herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, hayallerin gerçekleşeceğine, gerçekleşmesi zamana bağlı bazı şeylere zengin olunması sayesinde kolayca gerçekleşeceğine rivayet eder.

Rüyada yüz kemiği görmek eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine, yardımcı olmayacağına rivayet eder.

Rüyada diş kemiği görmek hikmetli ve asil insanlardan olacağına, insanlara yol göstereceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kuş kemiği görmek zaman zaman öfkesine hakim olamayarak kırıcı sözler sarf edeceğine ancak bir süre sonra sular durulduğunda yeniden sakinleşerek, sonuçtan memnun kalacağına, yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine, yeni bir birlikteliğe başlanacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments