Rüyada verem hastalığına yakalanmak

Rüyada verem hastalığına yakalanmak bol kazanç elde edeceğine, gerçekleştirmek istediği şeyi gerçekleştireceğine, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, daha sonra hayırlı işlere gireceğine, hayatının kötüye doğru gideceğine, kariyer planının altüst olacağına, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, büyük umutlar ile girdiği bir işte ister istemez zarar edeceğine, aile içinde geçiminin zorlaşacağına, yaşadığı sıkıntılarından, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine işaret eder.

Rüyada verem hastalığına yakalanmak gördüyseniz:

 • Daha akla yatkın sözler söyleyebilmek için heyecanınızı veya sinirlerinizi yatıştırmanız gerekebilir.

Rüyada verem hastalığına yakalanmak sıkıntılı olduğu durumları kısa bir zaman içinde düzelteceğine, doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada cilt hastalığına yakalanmak iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına, kendini ve günahsızlığını ispat edemeyecek noktalara geleceğine, haneye bolluk ve bereket geleceğine, zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına delalet eder.

Rüyada birinin hastalığına ağlamak ters giden işlerin de düzeleceğine, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada çocuğunun verem olduğunu görmek çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada annenin verem olduğunu görmek hayırlı bir işe iştirak edileceğine, gelirinin düşeceğine ve rızkının azalacağına delalet etmektedir.

Rüyada verem işlerinin açılacağına ve çevresinin genişleyeceğine, ettiği duaların allah katında karşılık bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada verem hastası görmek hane içindeki muhabbetin, dayanışmanın ve düzenin artacağına, geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine, uğranılan zararın telafi edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendini verem olmuş görmek sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş

2 yorum “Rüyada verem hastalığına yakalanmak

 1. Merhaba rüyamda verem hastası olmuşum ve kan öksürüyordum ağlayamıyordum hastalıktan dolayı
  Tabirini yayınlarsanız çok teşekkür ediyorum

  • Habr-ül Menâm der ki,
   Görülen rüya gönüle, zafere ve müjdeye alamettir. Rüya yorumuna göre devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına; kendisine zafer ve birincilik getirecek yatırımlara gireceğine; müjdeli gelişmeler yaşayacağına ve hayatının en güzel günlerini geçireceğine işarettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.